Aktualności

Domki

Nasza oferta » Domki

 • "Białystok"
  "Białystok"
 • "Łomianki"
  "Łomianki"
 • Mikołajki
  Mikołajki
 • "Chata"
  "Chata"
 • "Baba Jaga" (Nr 45)
  "Baba Jaga" (Nr 45)

Domki "Białystok" Nr 39 i 41 mają łazienki, pozostałe domki tego typu to domki bez łazienki, z sypialnią z 2 łóżkami oraz z salonem i 2 osobową kanapą. Posiadają aneksik kuchenny z chłodziarką, czajnikiem i podstawowymi naczyniami i sztućcami. Może tu zamieszkać do 4 osób. Brak ceny minimalnej za domek bez łazienki, czyni tę ofertę atrakcyjną dla pobytów 1-2 osobowych.

Domek "Bliźniak" (Nr 31 i 32): Nie posiada łazienki, w nr 31 jest 1 pokój z łóżkiem pojedynczym i wersalką, a w nr 32 - jest pokój z 2 pojedynczymi łóżkami. Bez ceny minimalnej.

Domki "Łomianki" są najbardziej popularną formą domków na ośrodku. Są dwie wersje: z łazienką (Nr 1-11, 15, 17, 20, 23) oraz bez łazienki (Nr 12, 16, 19, 21-22). Pod względem budowy i rozmieszczenia pomieszczeń są identyczne, mają sypialnię z 3 łóżkami oraz salonik z kanapą 2 osobową. Wersja bezłazienkowa posiada aneks kuchenny. Obie wersje posiadają taras i są wykonane z naturalnych materiałów (drewno). Wyposażenie: chłodziarka, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia i sztućce - pościel wydawana jest na recepcji.

Domki "Łomianki" kombi (Nr 14, 18) to "Łomianki"z łazienką powiększone o dodatkową sypialnię, także może być dla 7-8 osób.

Domki "Mikołajki" są większe od "Łomianek", mają 2 sypialnie po 2 łóżka oraz pokój dzienny z kanapą 2 osobową. Nr 24, 25, 27 to wersja z łazienką, zaś pozostałe (Nr 28 i 29) jej nie mają. Wersja bez łazienki przed wejściem posiada zadaszony tarasik. Wyposażenie takie jak w pozostałych domkach. Atutem tych domków jest większa zdolność utrzymywania ciepła (szczególnie istotne wczesną wiosną i jesienią). Maksymalna pojemność domku: 6 osób.

Domek "Chata"to największy i unikatowy domek, z 3 sypialniami (4 łóżka pojedyncze i 1 kanapa 2-osobowa) oraz salonem z 2 osobową kanapą. Komfortu dodaje położenie i taras.
Najlepszy dla większych rodzin czy grup znajomych. Może tu zamieszkać do 6- 8 osób. Wyposażenie tak jak w pozostałych domkach: chłodziarka, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce...

Domek "Baba Jaga" (Nr 45) - mini wersja "Łomianek". W sypialni są 2 łóżka, pokój dzienny jest pozbawiony kanapy, posiada łazienkę, wyposażenie takie same jak w pozostałych domkach... Położony w spokojnym miejscu - fajna propozycja dla par. Ma cenę minimalną.

 Łazienka wyposazona jest w umywalkę, prysznic i ubikację. Pościel do domków jest wydawana na recepcji.

Do dyspozycji klientów jest pawilon sanitarny wposażony w prysznice, umywalki i ubikacje. Położony jest w centralnym miejscu ośrodka za stołówką. Na zapleczu pawilonu sanitarnego znajduje sie zmywalnia naczyń. 

 

Copyright © 2014-2024 Ośrodek Wypoczynkowy "Królowa Woda"". Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: proSzablon.pl | CMS by Quick.Cms